حميد ترابيان مجري برنامه عطسه قبل از اين برنامه در حالا خورشيد نيز با رضا رشيدپور همکاري داشت. او درباره عطسه حرف هاي خواندني زده است.

علت درگذشت و فوت شيده لالمي رومه نگار

حميد ترابيان مجري برنامه عطسه

بيوگرافي حميد ترابيان

حميد ترابيان  درهمدان به دنيا آمده و متولد 11 مرداد 1363 است. او از سالگي روي صحنه نمايش رفت و بعد از آن کارش را با گويندگي در راديوي همدان و سپس اجراي برنامه در شبکه تلويزيوني اين استان شروع کرد تا اين که به تهران آمد و سپس با رشيدپور آشنا شد و همکاري آن ها شکل گرفت.

حميد ترابيان مجري برنامه عطسه

اجراي متفاوت در برنامه عطسه

ترابيان با مژده خنجري و پرويز نشاط برنامه عطسه را اجرا مي کند. گفت و گوي صبح نو با اين مجري را بخوانيد:

*در برنامه عطسه خاصه در برنامه‌هاي اخير، تفاوت‌هايي را در اجراي شما مي‌بينيم که از اجراهاي رسمي گذشته‌تان فاصله دارد؛ مثل لب‌خواني ترانه قديمي «گل مي‌رويد به باغ»؛ اين تغييرات خودخواسته است؟

خودم اين تغيير را خيلي حس نمي‌کنم اما با توجه به فضايي که برنامه «عطسه» دارد، تلاش ما اين بود که مخاطب نسل جوان را بيشتر با خود همراه کنيم. تلاش کرديم اگر به‌اصطلاح خشکي و عدم‌ارتباط صميمانه با مخاطب وجود دارد را برطرف کنيم؛ البته نقش اتاق فکر برنامه هم در اين بين بسيار تاثيرگذار است چراکه تصميم گرفتيم نسبت به برنامه‌هاي گذشته مثل «حالا خورشيد» در پوشش ادبيات مورد استفاده و آيتم‌هايي که ضبط مي‌کنيم‌ کمي متفاوت‌تر باشيم؛ در مجموع مايلم ارتباطم با مخاطب صميمي‌تر و عميق‌تر باشد.

*اين تغييرات در برنامه‌هاي ديگر و در آينده نيز همراه اجراي شما خواهند بود؟

برخي برنامه‌ها مانند عطسه اين جنس اجرا را ‌‌طلب مي‌کند؛ در کنار آقاي نشاط که انرژي خوبي دارند و پارتنر بسيار خوبي هستند، سعي مي‌کنم مواقعي با ايشان همراهي کنم چراکه مي‌خواهيم مکمل يکديگر باشيم. نشاط ايشان روي من هم تاثير گذاشته است و در عين حال که هر دو يک مسير را دنبال مي‌کنيم اما يکسري از وظايف‌مان از يکديگر جداست.

*مردم به واسطه حضور شما در برنامه «عطسه» و تيم رضا رشيدپور بيشتر شما را شناختند؛ قطعا بعد از اين برنامه پيشنهادات اجرا داشته‌ايد اما چرا همچنان با اين گروه کار مي‌کنيد؟

اگر فضاي برنامه‌اي را دوست داشته باشم، اجراي آن را قبول مي‌کنم؛ نزديک به چهار سال است که در گروه آقاي رشيدپور هستم و همه چيز از «حالا خورشيد» شروع شد؛ به نوعي تبديل به يک خانواده شده‌ايم، يعني احساس و حال و هواي هم را مي‌دانيم، سبک برنامه‌‌‌سازي‌مان را دوست داريم و اين رفاقت پشت دوربين، جلوي دوربين هم حس مي‌شود. من پيشنهادهاي زيادي از شبکه‌هاي مختلف داشته‌ام و برنامه‌هايي را هم اجرا کرده‌ام اما ترجيح داده‌ام صبر کنم و بازهم با اين تيم کار کنم زيرا اين گروه را دوست دارم و برنامه‌‌‌سازي‌اش را مي‌پسندم.

*دور‌بودن از آنتن و نپذيرفتن اجراي ساير برنامه‌ها براي يک مجري ريسک نيست؟

مي‌تواند ريسک باشد؛ ضمن اينکه در اين فاصله خيلي‌ها به من گفتند اگر نباشي ممکن است فراموش شوي؛ من ترجيح مي‌دهم نباشم اما با يک تيم خوب که عوامل آن را دوست دارم جلوي دوربين قرار بگيرم.

*در گفت‌وگوهاي تلفني که داريد، افراد مم به پاسخگويي مي‌شوند، مانند گفت‌وگو با محسن هاشمي درباره خاموشي‌هاي تهران که در نهايت منجر به عذرخواهي او از مردم شد.

اين موضوع چيزي است که در برنامه به آن فکر مي‌شود؛ يعني اتاق فکر «عطسه» در انتخاب مهمان دقت دارد، به طوري که به فراخور موضوعات روز سراغ افراد مي‌رويم؛ ما در اين برنامه قصد نداريم اجراي چالشي داشته باشيم زيرا اين کار از اهداف برنامه نيست اما اگر موضوع روز باشد و قرار باشد موشکافانه برخورد شود، قطعا صادقانه و با اطلاعات وارد موضوع مي‌شويم. گفت‌وگو با آقاي هاشمي هم حال و هواي خود را داشت.

ليست برنامه هاي شب يلدا 98

برنامه امشو ترلان پروانه و اميد حاجيلي + جزئيات با عکس

بيوگرافي حميد ترابيان مجري برنامه عطسه

فرزاد حسني مجري برنامه سال تحويل 1401

برنامه ,اجراي ,عطسه ,هم ,رشيدپور ,يک ,برنامه عطسه ,را دوست ,اين برنامه ,در اين ,با اين

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهین دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی صادق شکاری کتومتو | محل بهترین ها Tony's style faslewbaran سلام این وبلاگ زیر مجموعه نقش برتر است آدرس سایت اصلی nbpars.ir شماره تماس 09128380245 برای خرید هر محصول روی لینک آن کلیک و پس از پرداخت بلافاصله دانل قصه شب برنامه نویسی به زبان پایتون Kim